DMA Otomotiv Hakkında

DMA Otomotiv Hakkında

Bosch marka kalitesinin anlamını ve değerini bilerek dünya standartlarında oto servis hizmeti sunuyoruz. Baştan sona tüm çalışmalarda markamızın verdiği sorumlulukları bilerek hareket ediyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekiplerimiz sayesinde aracınızın gerekli tüm gereksinimleri uzman servisin düzenli hizmetleri ile sorunsuz karşılanmaktadır.

Bize olan güveni bildiğimiz için markamıza yakışan bir hizmet sunumunu firma kuralı olarak benimsemiş durumdayız. Servisimize teslim edilen araçların performansı ve değeri bize emanet olmuştur. Modern teknolojileri kullanarak aracın eksiklerini tespit etmeyi ve gidermeyi servis kriteri olarak benimsemiş durumdayız. Tespit, tamir ve değişim süreçleri sayesinde bir servisten beklediğiniz en kaliteli hizmeti bizim servisimizden isteyebilirsiniz. 
 
Amacımız müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen çalışmalar içinde bulunmaktır. Kaliteli parçaları tedarik etmek ve uzman ekiplerin çalışmaları ile araçların tüm eksiklerini tamamlamak firmamızın çok önemli hizmetleri arasında yer almaktadır. Tecrübesi ile herkese güven veren teknik personelimiz, bakım, tamir ve parça değişim süreçlerinde beklenen performansı ortaya koyarak çalışmaktadır.
 
Servis olarak en temel kurallarımız içinde müşteri güvenliği ve memnuniyeti vardır. Üstlendiğimiz misyon sayesinde hizmet verdiğimiz her yerde araç sahiplerinin memnuniyet duyacağı çalışmalar içinde yer almış durumdayız. Servis olarak sorumluluk ve görev bilinci ile daha geniş kitlelere daha kaliteli hizmeti ulaştırmanın peşindeyiz. Markanın ve tecrübeli çalışma azminin bize yüklemiş olduğu tüm sorumlulukları biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. 
 
Araçların ulaşıma katkısı çok önemlidir. Daha önemlisi ise araçların bu esnada güvenilir olmasıdır. Zamanında yaptığı bakımlarla en iyi çözümü üretmiş olan servisimiz, güven oluşturacak çalışmalara çok fazla önem vermiştir. Gelecek dönemlerde ise yine insanların kendini güvende hissedeceği hizmetleri düşünerek çalışmalarımız sürmektedir. En zor koşullarda bile servisimiz tarafından en kaliteli tamir bakım ve parça değişim hizmetleri verilmektedir. Değişecek parçanın kaliteli ve yeterli olması çok önemlidir. Takım ve donanımları teknolojiye uygun olan servisimiz, değişim çalışmalarında en güvenilir teknolojileri kullanmaya devam etmektedir.
 
Zamanla Bosch Car service ailesi içinde çok önemli bir yere sahip olup bu yönde çalışmalar yapmış durumdayız. Dünya genelinde sayılı bir markanın parçası olmak bizim için bir onur olmuştur. Hizmet standartlarımızı yüksek tutmanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kaliteli ve güvenli hizmet ilkelerini elden bırakmadan, müşterilerimizin tamamını kapsayan çalışmalara devam etmekteyiz. Ticari kazancı ikinci planda tutan servisimiz, ilk planda daima müşteri emniyetini ve memnuniyetini düşünmüştür. Güven veren hizmetlerimiz, müşterilerimiz için her zaman geçerli hizmet olmaya devam edecektir.